Haber Yazıları


29
BAŞKAN MEÇİKOĞLU’NUN, 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI
BUCAK TİCARET VE SANAYİ ODASI (BUCAK TSO) YÖNETİM KURULU BAŞKANI HASAN YALÇIN MEÇİKOĞLU, 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI DOLAYISIYLA BİR KUTLAMA MESAJI YAYIMLADI.
BAŞKAN MEÇİKOĞLU MESAJINDA, "CUMHURİYETİMİZİN KURULUŞUNUN 95. YILINI KUTLUYOR OLMANIN BÜYÜK COŞKUSUNU VE ONURUNU YAŞIYORUZ. CUMHURİYET, VATAN İÇİN CANINDAN OLMAYI GÖZE ALANLARIN, KADINIYLA ERKEĞİYLE, TÜM YÜREKLERİN VE BAĞIMSIZLIK YOLUNDA KENETLENMİŞ ELLERİN MÜCADELE TARİHİDİR. BÜYÜK ZORLUKLARLA ELDE ETTİĞİMİZ CUMHURİYETİMİZİN 95. YILINI BÜYÜK BİR MUTLULUK VE ONURLA KUTLUYORUZ. CUMHURİYETİMİZE DÖRT ELLE SARILIP DEĞERLERİNİ DAHA DA YÜCELTMEK HEPİMİZİN ORTAK GÖREVİDİR. TARİHİMİZİN DÖNÜM NOKTASI CUMHURİYETİMİZİ BİRLİK, BERABERLİK VE KARDEŞLİK İÇERİSİNDE GEÇMİŞTE OLDUĞU GİBİ BUGÜN DE YARINDA YAŞATACAĞIZ.
BU DUYGU VE DÜŞÜNCELERLE; ÜLKEMİZİN VE MİLLETİMİZİN KURTULUŞU İÇİN CANLARINI VERMEKTEN ÇEKİNMEYEN BAŞTA TÜRKİYE CUMHURİYETİ'NİN KURUCUSU GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK VE SİLAH ARKADAŞLARI OLMAK ÜZERE TÜM ŞEHİT VE GAZİLERİMİZİN AZİZ HATIRALARI ÖNÜNDE SONSUZ MİNNET VE SAYGI İLE EĞİLİYORUM. BÜYÜK ONUR VE GURURLA 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI'MIZI EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLUYOR, SEVGİ VE SAYGILARIMI SUNUYORUM" İFADELERİNİ KULLANDI.
Okunma Sayısı: 1435
resim
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017