Haber Yazıları


30

 Sayın Üyemiz,

Özbekistan Ziyareti ve Türk Keneşi Özbekistan İş ve Yatırım Forumu

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Odamıza gönderilen yazı ile Türk Dili Konuşan İşbirliği Konseyi, TTSO ve Özbekistan Yatırım ve Dış Ticaret Bakanlığı ile Özbekistan TSO işbirliğinde, 5 Ekim 2019 tarihinde Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te Türk Keneşi Özbekistan İş Forumu düzenlenecektir.    Programa katılmak isteyen firma temsilcilerinin konaklama, uçak, transfer, yemek vb organizasyon giderlerini karşılamak için, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından görevlendirilen ETS Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.’nin Garanti Bankası Kadıköy Ticari Şubesi TR 54 0006 2001 6730 0006 2999 73 numaralı Türk Lirası hesabına,7.250 TL ön avans bedeli ödemeleri gerekmektedir.

Ödeme yapılırken açıklama kısmına “4-5 Ekim 2019 Özbekistan Heyeti katılım ücreti” açıklaması yazılması gerekmektedir. 5 Ekim 2019 tarihinde düzenlenecek İş Forumu’na yerinden katılım ücreti 500 TL olup, yukarıda belirtilen hesap numarasına yatırılması gerekmektedir.

Ziyarete katılmak isteyen firma temsilcilerinin http://anketor.tobb.org.tr/anketGoster.aspx adresinde yer alan başvuru formunu doldurmaları ve yüksek çözünürlüklü “jpeg” formatında bir fotoğraf ve pasaportun resmi kısmı ile ödeme yaptıklarına dair dekontu ozbekistan@tobb.org.tr adresine en geç 30 Eylül 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar iletmeleri gerekmektedir.

Kişi başı organizasyon giderleri, katılımcı sayısına göre tespit edilmektedir. Bu itibarla, katılım teyidini bildirip, avans ödemesini yapmış olan firmalarımızın ziyarete katılmaktan vazgeçmeleri halinde, yapılan ödemenin iadesinin yapılabilmesi için, en geç 2 Ekim 2019 Çarşamba saat: 14.00’e kadar bildirimde bulunulması gerekmektedir.

 

Okunma Sayısı: 637
resim
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017