Haber Yazıları


12

BAŞKAN MEÇİKOĞLU’NUN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Meçikoğlu mesajında; “Birbirimizden uzakta, dijital ortamlarda, sosyal mesafe kurallarına uyarak hayatımızı sürdürmek, özel günlerimizi kutlamak zorunda kaldığımız bu dönemde; başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan Ramazan ayını nihayete erdirdik. Her ne kadar tüm dünyanın mücadele ettiği koronavirüs salgını sebebi nedeniyle bu Ramazan Bayramı’nı sevdiklerimizden ayrı geçirecek olsak da bizler, aramızdaki sevgiyi, saygıyı ve kaynaşmayı sürdürdüğümüz sürece, inşallah hep beraber emin adımlarla daha nice bayramlara erişeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, Tüm İslam Âleminin ve değerli hemşerilerimin Ramazan Bayramı’nı canı gönülden kutlar, başta sağlık olmak üzere, kardeşliğin, hoşgörünün ve dayanışmanın daim olduğu nice bayramları birlikte yaşamak dileğiyle, Ramazan bayramının ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa, mutluluk, barış ve huzur getirmesini temenni ederim” dedi.

Okunma Sayısı: 187
resim

Coding Staff HtmlPopup

Yazdır  
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017