Haber Yazıları


27
BUCAK TİCARET VE SANAYİ ODASI, ULUSLARARASI MERMER FUARI'NDAKİ BUCAK’LI FİRMALARI YALNIZ BIRAKMADI
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu,, İzmir'de gerçekleştirilen ve Bucak’tan firmaların da katıldığı 26'ncı Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı'nda, Marble İzmir Fair 2021'deki stantlarını ziyaret ederek, işlerinde kolaylıklar diledi.
İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Ticaret A.Ş (İZFAŞ) tarafından organize edilen ve Bucak’lı firmaların da katılımıyla gerçekleştirilen fuarda, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Üyelerini ziyaret eden Başkan Meçikoğlu; ”26. Marble Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nın Bucak için önemli olduğunu belirterek, Fuara katılan üyelerimize Bucak’ımızı temsil ettikleri için teşekkür etti. İlçemizde üretilen sanayi ürünlerinin ve doğaltaşların düzenlenen bu tür önemli fuarlarda tanıtılması, özellikle yurtdışından gelen yabancı firmalarla iş ortaklığı kurulması adına fuarlarda yer almanın önemli olduğuna inanıyorum. Fuarın İlçemize ve Ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Fuarda Başkan Meçikoğlu’na; Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Ahmet Coşkuner, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi ve aynı zamanda Bucak Mermerciler Derneği Başkanı Hasan Kurt eşlik ederek, katılımcıları stantlarında ziyaret edip,
hayırlı olsun
dileklerinde bulundular.
Okunma Sayısı: 63
resim

Coding Staff HtmlPopup

Yazdır  
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017